Nasza firma proponuje Państwu szeroki wachlarz usług na etapach zarówno projektowych jak i wykonawczych. Oferujemy jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, nowoczesne i funkcjonalne, które pozwalają na stworzenie przytulnego, ale też oryginalnego mieszkania lub domu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Projekt wraz z nadzorem rozszerzony o etap wykonawczy

Kompleksowy projekt wystroju wnętrz rozszeżony o etap wykonawczy

W swojej ofercie proponujemy klientom szeroki zakres prac nad aranżacją wnętrz: od etapu początkowego, po nadzór inwestorski i prace budowlane, aż do etapu końcowego, w którym klienci mogą właściwie od razu zamieszkać w urządzonych wnętrzach. Wiemy, ile nerwów i czasu zajmują zwykle prace nad odświeżeniem lub urządzeniem nowego wnętrza, dlatego dajemy naszym klientom możliwość przejęcia kompleksowo tych obowiązków, oczywiście w pełnym porozumieniu z nimi i akceptacją poszczególnych etapów prac.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie aranżacji wnętrz zaowocowało zróżnicowanymi realizacjami, które pozwalają nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znalazły się tak różne projekty, jak aranżacja domu jednorodzinnego, ale też małe mieszkanie w bloku, które jest zazwyczaj wnętrzem wymagającym od projektantów szczególnej uwagi. Projekt aranżacji wnętrza poprzedzamy zawsze szczegółową i długą rozmową z klientem, pozwalającą nam na poznanie jego potrzeb i marzeń. W trakcie tego etapu jesteśmy w stanie wykonać także szczegółową inwentaryzację obiektu na życzenie klienta, a także uzgadniamy wszelkie kwestie merytoryczne pozwalające na podpisanie umowy satysfakcjonującej obie strony.

W kolejnym etapie klient otrzymuje od nas przygotowane 2-3 propozycje aranżacji wnętrz, z rzutami ścian działowych, a także jak najbardziej funkcjonalnym ustawieniem mebli i sprzętów. Po wyborze jednego z nich i akceptacji klienta na dalsze prace, przystępujemy do kolejnego etapu, jakim jest stworzenie dokumentacji technicznej, tzn. szczegółowego planu wnętrz, łącznie z rozmieszczeniem wszystkich punktów świetlnych, instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych, a także miejsc, w których znajdzie się sprzęt Audio/Video i RTV. Dzięki temu klient otrzymuje plan pozwalający na zrealizowanie wszystkich wcześniejszych ustaleń. Następnie przechodzimy do etapu wykonawczego by w konsekwencji oddać Państwu gotowy do użytku obiekt. Nasze projekty realizujemy nie tylko w mieście Łomianki, ale też na terenie całego kraju.

Cena usługi uzależniona jest od zakresu, wielkości prac oraz lokalizacji.

 

MATERIAŁY

Proponujemy profesjonalne systemy rozpinania tkanin na ścianach i sufitach

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

W naszych projektach stosujemy kamień naturalny, który uzyskujemy w bardzo atrakcyjnych cenach

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player