Nasza firma proponuje Państwu szeroki wachlarz usług na etapach zarówno projektowych jak i wykonawczych. Oferujemy jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, nowoczesne i funkcjonalne, które pozwalają na stworzenie przytulnego, ale też oryginalnego mieszkania lub domu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wystawiennictwo

JUST Studio to miejsce, w którym projektujemy i produkujemy standy reklamowe i systemy ekspozycyjne dla klientów z różnych branż.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także dedykowane banery reklamowe, standy, systemy ekspozycyjne oraz roll-upy. Szczególnie te ostatnie cieszą się w ostatnim czasie bardzo duża popularnością. Każda, nawet najmniejsza firma, chce zostać zauważoną. Wystawianie się bez specjalnego sprzętu nie ma większego sensu, dlatego warto zadbać o elementy, które po pierwsze uczynią nasze stoisko bardziej profesjonalnym, a po drugie umożliwią pokazanie potencjalnym klientom wszystkiego, co w naszej firmie najlepsze. Wśród naszej bogatej oferty realizacji posiadamy także kompleksowe projekty stoisk handlowych. Jeżeli nie masz pomysłu, jak powinno wyglądać Twoje centrum dowodzenia na różnego rodzaju targach, czy wystawach, o pomoc warto zwrócić się do nas.

Profesjonalna obsługa zamówień, krótki czas realizacji, czy wreszcie wysokiej klasy produkt finalny – tak reklamujemy się contentowo w Internecie – pozwól nam pokazać jak robimy to na banerach!

 

Stoiska targowe

ekspozytory

modele, makiety