Nasza firma proponuje Państwu szeroki wachlarz usług na etapach zarówno projektowych jak i wykonawczych. Oferujemy jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, nowoczesne i funkcjonalne, które pozwalają na stworzenie przytulnego, ale też oryginalnego mieszkania lub domu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Projekt, dekoracja wnętrz oraz nadzór autorski

Kompleksowy projekt wystroju wnętrz

Studio aranżacji mieszkalnych wnętrza, którego siedziba znajduje się w mieście Łomianki, tuż pod Warszawą, oferuje kompleksowe dekoracje wnętrz zgodne z zapotrzebowaniem klientów. W ofercie studia znajduje się całościowa obsługa projektów: począwszy od etapu planowania i tworzenia projektu, przez nadzory autorskie i zastępstwa inwestorskie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów w mieście Łomianki, ale jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całego kraju.

Wiemy, jak istotne są szczegóły dotyczące aranżacji wnętrz, zwłaszcza, jeśli nasi klienci poszukują możliwości odświeżenia małego pokoju czy mieszkania o nietypowym układzie. Nasze projekty przygotowujemy w ścisłej współpracy z klientem, konsultując z nim wszelkie poprawki i udogodnienia, o jakich może tylko marzyć. Po etapie wstępnym, w trakcie którego orientujemy się w potrzebach klientów, uzgadniamy kwestie merytoryczne i wykonujemy inwentaryzację w razie konieczności, następuje etap projektowy. W jego trakcie klient otrzymuje od nas 2-3 projekty koncepcyjne jak najbardziej funkcjonalnego układu wnętrza. Uwzględniają one postawienie ścian działowych, a także zawierają schematy lokalizacji poszczególnych mebli i urządzeń, sprzyjających temu, aby lokatorzy czuli się we wnętrzach swobodnie i komfortowo. Kolejny etapem naszej pracy jest wykonanie dokumentacji technicznej obiektu, w trakcie której wykonany zostaje szczegółowy plan projektowy na podstawie wcześniej wybranej i zaakceptowanej przez klienta propozycji. W projekcie znajduje się także szczegółowy plan rozmieszczenia instalacji elektrycznych, hydraulicznych, punktów świetlnych oraz rozmieszczenie Audio/Video/RTV. Jeżeli klient wyrazi takie życzenie, projekt możemy objąć kompleksowym nadzorem inwestorskim, oddając w ręce mieszkańców w pełni gotowe i urządzone wnętrza.

Cena:
Od 100 zł za uśredniony metr kwadratowy projektowanej powierzchni.
Nadzór autorski (min. 2h) 100 zł/h (każdy następny powyżej 6 nadzorów)

 

MATERIAŁY

Proponujemy profesjonalne systemy rozpinania tkanin na ścianach i sufitach

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

W naszych projektach stosujemy kamień naturalny, który uzyskujemy w bardzo atrakcyjnych cenach

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player