Nasza firma proponuje Państwu szeroki wachlarz usług na etapach zarówno projektowych jak i wykonawczych. Oferujemy jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, nowoczesne i funkcjonalne, które pozwalają na stworzenie przytulnego, ale też oryginalnego mieszkania lub domu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

System identyfikacji wizualnej – projekty graficzne

Zajmujemy się przygotowaniem profesjonalnych projektów graficznych dla naszych klientów, w których skład wchodzą: logo, slogany reklamowe oraz wszelkie wymagane formy graficzne takie jak wizytówki, broszury i tym podobne.

Nasze projekty graficzne zawierają takie elementy jak baner reklamowy czy wzory wizytówek. Nasi graficy po konsultacjach z klientem dostarczają projekty, spośród których dokonany zostaje wybór jednego kontynuowanego. Jest to bardzo ważny etap nasze współpracy, podczas którego zapadają kluczowe decyzje, np. realizowane jest projektowanie logo oraz przygotowywanie odpowiednich form graficznych, na których będzie ono umieszczone. Nasi pracownicy prezentują wybraną kolorystykę, czcionkę i podstawowe zasady użytkowania wybranych projektów. W pełni profesjonalnie przygotowana identyfikacja wizualna firmy pozwala w przyszłości na łatwe i szybkie przygotowywanie wszelkich materiałów reklamowych w oparciu o stworzone wzorce i wytyczne.

Nasza firma zajmuje się także przygotowaniem wszelkich graficznych materiałów graficznych takich jak ulotki, foldery czy banery. Projektowanie broszur reklamowych odbywa się z zachowaniem wytycznych prezentowanych w identyfikacji wizualnej firmy i jest logiczną kontynuacją budowania wizerunku firmy.

Projektujemy także na zlecenie klienta wszelkie materiały wewnętrzne takie jak papeterie, tła prezentacji multimedialnych czy plakaty. Zajmujemy się także projektami oznakowania wewnętrznego w postaci tabliczek na drzwi oraz zewnętrznego jak drogowskazy i oznakowania parkingów.

Obsługujemy także wydarzenia takie jak - targi, konferencje, eventy. Zapewniamy wówczas pełną obsługę; projekt i realizację oprawy graficznej, przygotowanie prezentacji, scenografię, oświetlenie i nagłośnienie oraz sprzęt multimedialny. Proponujemy również zrealizację dokumentacji fotograficznej lub reklamę filmową.

 

Identyfikacja wizualna firm